Zapraszamy na intensywny kurs szachowy na Bielanach!

Spotykamy się w soboty na Bielanach – w szkole rysunku SealART przy ul. Wólczyńskiej 55. Kurs szachowy zaczynamy o 13.30, a kończymy o 15.30

Zapraszamy na kurs szachowy dzieci, którym podstawy królewskiej gry nie są obce, ale chcą rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem trenerów. Będziemy realizować wspólny program, choć poszczególne zajęcia poprowadzimy na zmianę.

Warto poznać specyfikę gry różnych prowadzących i czerpać z wiedzy każdego z nas jak najwięcej. Dokonamy analizy stylu gry każdego uczestnika kursu, a także przeanalizujemy, które aspekty należy dopracować. Nauka gry w szachy to pasjonujące zajęcie, ale trzeba wybrać odpowiednią szkołę szachową.

Zapewniamy m.in. przygotowanie do turnieju szachowego i zajęcia z sędzią szachowym, który omówi najważniejsze przepisy oraz podzieli się cennymi wskazówkami. Na koniec zorganizujemy turniej na II oraz III kategorię! Dla każdego przygotujemy także materiały do pracy i nauki gry w szachy.

Oferujemy jednorazowe spotkania, karnety miesięczne oraz roczne.

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

Szkoła Rysunku SEALART, ul. Wólczyńska 55, Warszawa Bielany.
Spotkania odbywają się w soboty, w godz. 13.30-15.30.
Zapisy: European Chess School, kontakt@szkolaszachowa.pl w tytule prosimy wpisać „Intensywny kurs – Bielany”.

Scroll Up