Nauka gry w szachy dla dorosłych

NAUKA, CHARAKTER I ZABAWA!

Zainwestuj w umysł i popracuj nad charakterem – zasady gry w szachy warto przyswoić sobie także w dorosłym wieku. Przygotowaliśmy specjalne metody i zajęcia dla początkujących graczy. Podczas warsztatów pokażemy Wam, jak grać w tę strategiczną grę, a także zapewnimy porcję rozrywki.

Organizujemy zajęcia zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym firm – niedużych zespołów, rodzinnych biznesów, przedsiębiorstw czy ogromnych korporacji. To świetne warsztaty z pracy w grupie, możliwość rozwinięcia rozmaitych umiejętności oraz umysłowa gimnastyka.

 

Szachy dla firm

Szachy stanowią cenne narzędzie intelektualne sprawdzone w szkoleniu menedżerów czy uczestników całego zespołu. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach np. pracowników tworzących dany dział lub osoby zarządzające firmą. Uczestnicy kursu mogą różnić się wiekiem, stanowiskiem, cechami charakteru, doświadczeniem zawodowym i życiowym. Mimo to zarówno każdy osobno, jak i cała Wasza grupa wyniesie z cyklu spotkań wiele korzyści – nauczycie się współpracy, dokonywania właściwej oceny sytuacji czy sztuki komunikacji. W biznesie warto korzystać ze sprawdzonych metod i dysponować jak największą liczbą umiejętności.

Nauka gry w szachy zapewnia efektywne kształtowanie charakteru i rozwijanie kompetencji przydatnych w biznesie – m.in. umiejętność logicznego myślenia, podejmowania decyzji, pracy w grupie, zarządzania czasem, analizy skomplikowanych sytuacji. Dzięki szachom udoskonalicie myślenie operacyjne, zgłębicie tajniki sztuki rywalizacji i przegrywania oraz zyskacie sprawność w realizowaniu projektów wymagających wdrożenia skomplikowanych strategii i taktyk.