„Szachy. Nauka gry dla dzieci” – ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Szachy. Nauka gry dla dzieci – to już 6 wydanie!
Zaledwie kilka miesięcy temu informowaliśmy o kolejnym wydaniu naszej baśni, a już dziś możemy pochwalić się, że w niespełna pół roku sprzedał się jego cały nakład! Oznacza to, że „Szachy. Nauka gry dla dzieci” wydawnictwa Publicat stały się szachowym bestsellerem i osiągnęły próg 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!
Co sprawia, że tak wielu czytelników sięga po ten tytuł? Książkę wyróżnia to, że nie jest typowym podręcznikiem. Autorki wpadły na pomysł, by książka opowiadała o Królu Szachogrodu, który staje przed najtrudniejszym dla ojca dylematem. Musi rozstrzygnąć, któremu z synów powierzyć rządzenie królestwem. Postanawia, że zdecyduje o tym wynik pojedynku między młodzieńcami. Nie będzie to zwykła walka, ale ustalona według reguł gry w szachy.
Konwencja baśni, podział na rozdziały oraz odpowiednie ilustracje pomagają zrozumieć dzieciom zasady gry.
Zachęcamy do zakupu książki w Empiku lub bezpośrednio na stronie wydawnictwa www.publicat.pl

Scroll Up