ECS finalistą konkursu „Przedsiębiorca Roku 2017″!

Znamy wyniki konkursu „Przedsiębiorca Roku 2017″!

szachy-UW

Wśród finalistów konkursu „Przedsiębiorca Roku 2017″ w kategorii Start-up Wydziału Zarządzania UW znalazła się szkoła szachowa European Chess School!

„Przedsiębiorca Roku” to prestiżowy konkurs organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jego finalistami są ludzie z pasją, którzy zakładają i rozwijają swoją firmę, aby realizować swoje pasje i pomysły.

Udział w konkursie mogą każdego roku brać studenci oraz absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego, którzy zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, tworzą innowacje, realizują się naukowo, a także prowadzą działania na rzecz gospodarki i społeczności.

Prowadzimy szkołę szachową i organizujemy kursy nauki gry w szachy z pełnym zaangażowaniem, realizując zarazem naszą życiową pasję. Z tego też powodu postanowiliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na uroczyste ogłoszenie wyników. Cieszy nas otrzymane wyróżnienie w konkursie „Przedsiębiorca Roku”, a także potwierdzenie, że gra w szachy zdobywa coraz większą popularność i uznanie zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych. Także szachy dla firm budzą duże zainteresowanie!

Kapituła przyznała nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach – Master of Business, Innowacja Roku, Start-up UW oraz Start-up Wydziału Zarządzania UW.
Szczegóły znajdziecie na stronie Uniwersytetu Warszawskiego: Przedsiębiorcy Roku. My zaś chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szachów, organizacji kursów, kadry itp. Zapraszamy do kontaktu!

Scroll Up